REZERVASYON

SORGUN AKADIA HOTEL

Sorgun Akadia Hotel; Side Titreyengöl’de hizmet veren 5 yıldızlı, erken rezervasyon, uygun ödeme  kolaylıkları ile Antalya Side bölgesinde tatil yapmak isteyen siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir.

Side antik kentine 7 km  uzaklıkta olan tesisimiz Manavgat nehri ve Titreyengöl arasında, denize yürüme mesafesindedir.  Otelimizin odaları eşsiz bir deniz ve göl manzarasına sahip olup, tesisimizin çevresi  deniz, göl ve çam ormanları ile çevirlidir.

Tüm yıl stresten yorgun düşen vücudunuzu en iyi şekilde detoks edebilmek için çam ormanları arasında kısa yürüyüşler yapabilir, denizin, güneşin ve sahilin tadını çıkarabilirsiniz. Konusunda uzman şeflerimizin hazırladığı menülerle damaklarınızda muhteşem lezzetleri, muhteşem kokteyllerimizle yaz günlerinde serinliği ve otelimize ait alanlarlada sevdiklerinizle uzun sohbetleri ile tatiliniz daha da güzelleşecek.

Sorgun Akadia Luxury Otel olarak güler yüzlü personelimiz, sizin ve sevdiklerinizin tatili boyunca ihtiyaç duyabileceği her türlü yardımı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeye hazır.  Otelimiz tam müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma şeklini prensip belirleyerek, yaptığı ölçümleme çalışmaları sonrasında her yıl bir önceki sezona göre daha iyi yorumlar alarak bu alandaki başarılarına yenilerine eklemeye devam etmektedir.

Otel yönetiminin ve tüm personelin en öncelikli amacı kusuruz müşteri memnuniyeti yaratmaktır.
Otel bölgesi 13200m2'lik geniş bir alana sahiptir. Mimari modern bir tarzda yapılan otelimizin her bir ayrıntı, konuğun atmosferin sıcaklığını yaşayabilmesi için özen gösterilerek yapılmştır.

KONUM
Side’nin ve bölgenin en önemli uygarlıklarından birisi olan Doğu Roma imparatorluğunun etkilerini taşıyan Side Antik Kent’e 7 Km bir mesafede olan otelimiz, tarihi ve kültür turizm’ini seven misafirlerimiz için oldukça iyi bir konumdadır.

İster arabanız ile, ister taksi veya otobüsle ortalama 20 ila 30dk süresince yapacağınız yolculuklarla Belek, Side ve Manavgat şehir merkezlerine gidebilir, belde merkezlerinde bulunan dünyaca ünlü restoranlarda yemekler yiyebilir, antik kentleri gezebilir ve tatil anlayışınızı değiştirebilirsiniz. Sorgun Arkadia Otel  konum olarak sizlere birçok farklı alternatifi aynı anda sunmaktadır.

Otelimizin Önemli Yerlere Uzaklıkları;

* Antalya Uluslararası Havalimanına: 70km
* Side Antik Şehre: 9 Km
* Vespasian Çeşmelerine: 10 Km
* Belek Merkeze: 44 dk
* Side Merkez: 10 dk
* Manavgat Merkez: 10 dk

uzaklıkta olup, otelimizin önünden tüm bu merkezlere kalkan otobüsler bulunmaktadır.


Online Rezervasyon
Hemen Ara